BALIK KARNAWAŁOWY

Uwaga, Uwaga!

Wielkimi krokami zbliża się nasz Bal Karnawałowy 🙂

Już 15 lutego zapraszamy do zabawy wszystkie księżniczki i królewiczów, pajacyki, smoki, rycerzy i wszystkich innych przebierańców – stój na balik obowiązuje dowolny 🙂

Dzieci wchodzą do sal już przebrane – tak więc prosimy przyjść do przedszkola ciut wcześniej, by spokojnie w szatni przygotować dziecko.

Na Bal obowiązują bilety wstępu.

Prosimy, aby każde dziecko z pomocą rodziców, czy babć i dziadków, wykonało bilet wstępu – bilety zostaną wykorzystane, jako element dekoracji, jak co roku, podczas balu.

Ponieważ w tym roku temat balu to : Baśń o 12 miesiącach także bilety dotyczą tematyki balu. I tak:

Grupa 1  przygotowuje  wiosenne bilety (np. kwiaty, ptaki)

Grupa 2  przygotowuje   letnie bilety (np. słońce, motyle)

Grupa 3  przygotowuje  jesienne bilety (np. jesienne liście, owoce)

Grupa 4 bilety związane z czasem (w formie kartki z kalendarza, zegara itp.)

Grupa 5 przygotowuje  zimowe bilety (np. płatki śniegu)

Technika wykonania biletów dowolna, ale liczymy tu na Państwa pomysłowość – wówczas i nasze dekoracje balowe będą piękniejsze 🙂 Nie ma to polegać na pokolorowaniu tzw. kserówki, tylko poruszeniu kreatywności i wykonaniu jedynego na świecie, najpiękniejszego, niepowtarzalnego biletu wstępu, najlepiej w formie przestrzennej, będą wtedy duże możliwości wykorzystania sylwet, jako elementów dekoracji 🙂

Każdy podpisuje swój bilet imieniem, nazwiskiem oraz nr grupy. Proszę pamiętać o udziale dzieci w wykonaniu biletów.

Bilety prosimy dostarczyć do grup najpóźniej do wtorku 12 lutego – to b. ważne, ponieważ dopiero mając Bilety Wstępu możemy zaplanować dekoracje balowe w całym przedszkolu.

Z góry D Z I Ę K U J E M Y 🙂

Bawimy się aż do obiadu – tego dnia nie ma leżakowania.

Życzymy dzieciom miłej zabawy! 🙂

BALIK KARNAWAŁOWY