Bal karnawałowy z Jarzębinką!

W TYM ROKU BAWIMY SIĘ NA BALIKU KARNAWAŁOWYM  Z JARZĘBINKĄ
2 LUTEGO 2021 ROKU.

Z powodu pandemii każda grupa organizuje swój własny bal.
DZIECI NA BALU PRZEBRANE SĄ W STROJE DOWOLNE!

Uwaga, Uwaga!

Wielkimi krokami zbliża się nasz Bal Karnawałowy 🙂
Z powodu pandemii każda grupa organizuje swój własny bal.
Już 2 lutego zapraszamy do zabawy wszystkie księżniczki
i królewiczów, pajacyki, smoki, rycerzy i wszystkich innych przebierańców – strój na balik obowiązuje dowolny 🙂
Dzieci wchodzą do sal już przebrane – tak więc prosimy przyjść do przedszkola ciut wcześniej, by spokojnie przygotować dziecko.
Na Bal obowiązują bilety wstępu.
Prosimy, aby każde dziecko z pomocą rodziców, czy babć i dziadków, wykonało bilet wstępu – bilety zostaną wykorzystane, jako element dekoracji, jak co roku, podczas balu.
Tematyka biletu jest dowolna.
Technika wykonania biletów również dowolna, ale liczymy tu na Państwa pomysłowość . Nie ma to polegać na pokolorowaniu tzw. kserówki, tylko poruszeniu kreatywności i wykonaniu jedynego na świecie, najpiękniejszego, niepowtarzalnego biletu wstępu, najlepiej w formie płaskiej. Bilety będą wykorzystane do przyozdobienia holu przedszkola.
Każdy podpisuje swój bilet imieniem, nazwiskiem oraz nr grupy. Proszę pamiętać o udziale dzieci w wykonaniu biletów.
Bilety dostarczamy tylko w dniu balu.
Z góry D Z I Ę K U J E M Y 🙂

Życzymy dzieciom miłej zabawy! 🙂