Przedszkole “Jarzębinka”  stawia na zdrową żywność!!!

Staramy się by nasze dzieci jadły smacznie i zdrowo. Jest to możliwe, ponieważ mamy własną kuchnię, w której panie kucharki przygotowują zawsze świeże i smaczne posiłki własnej roboty.  Dbamy by przedszkolne menu kształtowało u dzieci właściwe nawyki żywieniowe, zachęcamy do próbowania rozmaitych smaków, uczymy jedzenia pożywnych zup, surówek, kasz zgodnie z piramidą zdrowego żywienia.

Dzieci otrzymują 3 posiłki dziennie:

Z dumą możemy powiedzieć, że robimy wszystko, by nasze dzieci jadły smacznie i zdrowo.

Mamy własną kuchnię, gdzie panie kucharki przygotowują dla dzieci świeże, zdrowe i smaczne posiłki. Staramy się, by przedszkolne menu wyrabiało u dzieci właściwe nawyki żywieniowe: uczymy dzieci jedzenia pożywnych zup, wszelkiego rodzaju kasz, surówek… Wszystkie potrawy, zupy, surówki, sałatki, desery i pasty wykonywane są w przedszkolu ze świeżych produktów.

jadlospis 11.03-15.03 jadlospis 18.03-22.03

Dla dzieci pozostających w przedszkolu do późniejszych godzin podajemy przekąski owocowe oraz napój.

Dzienna stawka żywieniowa wynosi 10 zł.