Nowy rok w Przedszkolu!

Pierwszy tydzień nowego roku (przed)szkolnego już za nami! Był czas na wakacyjne wspomnienia oraz snucie planów na nadchodzące 10 miesięcy. Czeka na nas moc atrakcji…! W tym roku świętować będziemy: Dzień Kropki, Dzień Przedszkolaka, Dni Jarzębinki, Dzień postaci z bajek, Święto Niepodległości, Dzień Pluszowego Misia, Mikołajki, Dzień Łamigłówek, Dzień Oszczędzania Energii, Dzień Matematyki, Pierwszy Dzień Wiosny, Światowy Dzień Książki, Dni Poznania, Dzień Bibliotekarza i Bibliotek, Dzień Kosmosu. Nie zapomnimy także o Święcie Babci i Dziadka, Dniu Mamy i Taty, baliku oraz Jarzębinkowym Festynie Rodzinnym.
Zapraszamy do współpracy, aby czas spędzony w przedszkolu był dla nas wszystkich niezapomniany.